Toronto

15th Oca 2015 Kanada

Kuzey Amerika’nın en büyük dördüncü şehri olan Toronto, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları, profesyonel spor takımları ve istisnai sanat, müzik, tiyatro ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları ve kusursuz toplu taşıma sistemi Toronto’yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi oldukça yakındadır.

Okulumuz, CN Kulesi, mağazalar, restoranlar, tiyatrolar, gece kulüpleri ve ayrıca Toronto’nun önemli spor stadyumlarının birkaç dakika yürüme mesafesindeki eğlence merkezinde yer almaktadır. Okulda 14 tane sınıf, interaktif beyaz tahtalar, bir öğrenim merkezi, bir bilgisayar odası, ücretsiz kablosuz internet ve ilave bilgisayarlar, otomat makineleri ve spor masalarıyla donatılmış bir öğrenci dinlenme salonu vardır.

KURSLAR & SINAVLAR

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS

– 25 Yoğun iş, Genel Dil, IELTS, TOEFL, TOEIC, TZ* IELTS

– 30 Süper Yoğun CAE, FCE, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Heyecan dolu ve güvenli kozmopolit şehir.

– Okul Eğlence Bölgesinde yer almakta ve CN Kulesi‘ne birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

– Üniversiteye Hazırlık programı.

Fiyat Listesi:

Kanada Toronto’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Toronto Uluslararası Film Festivali, profesyonel spor etkinlikleri, partiler, diskolar, konserler, müzeler, pazarlar, paten, kanoyla Toronto Adası turu, şehir turları, müzikaller, tekne turları, dünyaca ünlü Niagara Şelalesi, Fransız Kanada’sına ve New York şehrine geziler ve çok daha fazlası.

Konaklama:

Aile yanında veya öğrenci yurdunda konaklama. Toronto’nun mükemmel toplu taşıma sistemiyle öğrencilerin çoğu okula gitmek için 25 ila 50 dakika arasında seyahat etmektedir.

Aşağıda Eurocentres Toronto Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.