Cairns

15th Oca 2015 Avustralya

Büyük Set Resifi, dağları, tropikal yağmur ormanları, uçsuz bucaksız beyaz kumlu plajları ve okyanusa bakan muhteşem göletleriyle bu sıcak, kozmopolit, çok kültürlü
şehir, sonsuz yaz mevsiminin yuvasıdır. Cairns, hem yeni başlayan, hem de ileri seviye
dalgıçlar için bir cennet ve güneş arayanlar için de mükemmel bir yerdir.

Okulumuz, Cairns’in kalbinde yer almakta ve Cairns Business College (Cairns İşletme
Okulu) ile özel amaçlı, modern bir kampüsü paylaşmaktadır. 20 adet klimalı sınıf, bir öğrenim merkezi, iki bilgisayar odası, internet erişimi, Wi-Fi bağlantısı, bahçe avluları, çay/kahve bulunan öğrenci dinlenme salonları, mutfak, yemek tesisleri ve seyyar bir kantin sunmaktadır.

Kurslar & Sınavlar

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS
– 25 Yoğun iş, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
– 30 Süper Yoğun Genel Dil, CAE, CPE, FCE, PET, IELTS, TZ* IELTS kapalı Cambridge hazırlık grupları CPE sınavı Brisbane’da veya Sydney’de olacaktır.
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Büyük Set Resifi, yağmur ormanları ve beyaz kumlu plajları ile adeta tropikal bir
cennet.

– Doğa sporları için ideal bir yer.

– Okul Cairns‘in göbeğinde yer almaktadır.

– Cambridge Uluslararası Sınav Merkezi.

Fiyat Listesi:

Avustralya Cairns’de bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Plaj voleybolu, barbekü, Esplanade Göleti, kablolu su kayağı, dalış, şnorkelle yüzme, rafting, takım sporları ve yerel sporlar, binicilik, doğa yürüyüşü, bisikletle dağ gezisi, yerel koro ve orkestra grupları, konuşma kulübü. Bu eşsiz bölgeyi keşfetmek için haftasonu macera gezileri – yağmur ormanları, Outback, Büyük Set Resifi ve Cairns Dağlık Bölgesi.

Konaklama:

Aile yanında konaklama ya da ortak daireler okuldan 5 ila 40 dakikalık mesafededir. Sahil banliyöleri istenildiğinde sunulabilir ve okula 40 dakikadan fazla mesafededir.

Aşağıda Eurocenters Cairns Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.