Bournemouth

15th Oca 2015 İngiltere

Yedi mil boyunca uzanan kumlu plajlar, etkileyici kayalıklar ve Güney İngiltere’deki diğer kıyı tatil yerlerinden çok daha fazla güneşli günler. Düşük yaşam giderleriyle, Britanya’nın tüm yıl boyunca gidilecek en iyi tatil yerlerinden biridir. Yeni geliştirilen
“Boscombe Sörf Resifi” gibi spor ve yaşam olanaklarıyla dolu hareketli küçük bir şehir.

Klasik Viktorya dönemi okul binamız yakın zamanda yenilenmiştir. Okulun etrafı güzel bahçelerle çevrilidir, şehir merkezi ve deniz kenarından yalnızca on dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Hepsi kablosuz internet bağlantısına sahip 14 adet geniş  sınıfımız, interaktif beyaz tahtalar, bir oyun odası ve bir öğrenim merkezimiz  bulunmaktadır. Kafeterya, ara öğün ve öğle yemeği sunmaktadır.

KURSLAR & SINAVLAR

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS
– 25 Yoğun iş, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
– 30 Süper Yoğun CAE, IELTS, FCE, Genel Dil, TZ* IELTS
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Spor olanaklarına sahip yaşam dolu, hareketli küçük şehir.

– Ders araları için güzel okul bahçesi.

– Klasik Viktorya dönemi okul binasında modern tesisler.

– my.Eurocentres erişimi.

– Deniz ve şehir merkezinden yalnızca on dakikalık yürüme mesafesi.

Fiyat Listesi:

İngiltere Bournemouth’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Kaya tırmanışı, rüzgar sörfü, bisiklete binme, paintball, golf, plaj voleybolu. Sahilde ve okul bahçesinde barbekü. Yerel barları, restoranları veya kulüpleri ziyaret. Stonehenge’e, Jurassic sahiline ve İngiltere’deki en popüler yerlere günübirlik ve haftasonu turları.

Konaklama:

Aile yanında ya da öğrencilerin paylaştığı bir dairede konaklama. Konaklama yerleri kısa bir otobüs yolcuğu veya yürüyüş mesafesindedir. (Yılın belirli dönemlerinde öğrenciler 3’ten fazla öğrencinin bulunduğu özel evlerde konaklayabilir.)

Aşağıda Eurocentres Bournemouth Dil Okulu  tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.