New York

15th Oca 2015 Amerika

‘En iyi’lerin şehri Big Apple hakkında küçük ölçekli hiçbir şey yoktur. Yeryüzünde
başka hiçbir şehir bu kadar çok ırkı, kültürü, dini ve ulusu bir araya getiremez. Yeni akımlar, Manhattan gökdelenleri arasında, Broadway, Wall Street ve Central Park boyunca, her zaman burada doğmuştur.

Bu ünlü Ivy-League üniversitesinin kampüsü Yukarı Manhattan’da yer almaktadır. Birkaç blok ötede Columbia uzanmaktadır ve kolejleri, dükkanları, büfeleri ve restoranlarıyla kendi halinde küçük bir kasabadır. American Language Program (Amerikan Dili Programı) (ALP) üniversitenin yeşil, yapraklarla örtülü Morningside Heights kampüsünün bir parçasıdır.

Kurslar & Sınavlar

– Haftada 18 dersten oluşan kurs programı
– Sınıf mevcudu 13–15

Önemli Noktalar:

–  Yukarı Manhattan‘da eğitim ve yaşam.

– Bir üniversite kampüsü alanında eğitim.

–  Tüm turistik yerlere kolay ulaşım.

– Üniversitede Amerikalı öğrencilerle kaynaşın.

Fiyat Listesi:

Amerika New York’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Kampüste spor etkinlikleri, filmler ve konserler. Öğrenci organizasyonlarıyla irtibata geçin. New York gece hayatı, restoranlar, barlar, jazz kulüpleri, Boston, Washington D.C., Philadelphia, Niagara Şelalesi ve Toronto’ya hafta sonu turları.

Konaklama:

Yıl boyunca sade bir şekilde döşenmiş öğrenci yurtlarında ve yazın daha konforlu, klimalı evlerde. Konaklama yerinden ALP on dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konaklama notu: Yaz için kesin konaklama yalnızca kurstan çok kısa bir süre önce belli olur. Öncelik rezervasyon tarihi sırasına göre verilir. Eğer geç rezervasyon yaptırdıysanız ve rezervasyon yaptırdığınız konaklama ile mevcut konaklama arasında bir fark varsa, fiyat değişikliği üniversite tarafından yerel iade ya da ek bedel ile düzenlenecektir.

Aşağıda Eurocentres New York Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.