San Diego

15th Oca 2015 Amerika

“Amerika’nın en güzel şehri” başlıca uğrak yerlerinden biridir. Yıl boyu mükemmele yakın iklimiyle, güzel sahilleriyle, manzarasıyla ve kültür merkezleriyle San Diego,
Amerikan deneyimini yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Disneyland, kuzeyde Los Angeles ve güneyde Meksika’nın ilginç mekanları kısa bir araba yolculuğu
mesafesindedir.

Okulumuz şehrin canlı Gaslamp Quarter Bölgesinde elverişli bir konumda bulunmaktadır ve onlarca restorana, büyük bir alışveriş merkezine, gece kulüplerine, San Diego’nun modern beyzbol stadyumuna ve harika deniz kıyısına yakındır. Okulda 12 sınıf, bir bilgisayar laboratuvarı ve özel ders merkezi olan bir öğrenim merkezi, ücretsiz wi-fi bağlantısı ve büfeye sahip bir öğrenci dinlenme alanı bulunmaktadır.

Kurslar & Sınavlar

– 20 Temel TZ* IELTS, Genel Dil
– 25 Yoğun iş, TZ* IELTS, Genel Dil, IELTS, TOEFL, TOEIC
– 30 Süper Yoğun Genel Dil, CAE, FCE
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Okul tam olarak hareketli Gaslamp Quarter bölgesindedir.

– Samimi ve sıcak bir ortam.

– Öğrencilerin Amerikan kanunları, kültürü ve yaşam tarzına aşina olmasına yardımcı olan ücretsiz öğleden sonra seminerleri.

– Birçok doğa sporuna elverişli olan güneşli ve güzel bir yer.

Fiyat Listesi:

Amerika San Diego’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Güzel sahiller, dünyaca ünlü San Diego hayvanat bahçesi, SeaWorld,profesyonel spor etkinlikleri, Disneyland, tekne turları, müzeler, şehir turları, tiyatrolar, dağ gezileri, aylık kampüs etkinlikleri (pizza partileri, donut günleri vb.) ve çok daha fazlası.

Konaklama:

Aile yanında ya da öğrenci konuk evinde konaklama. Konuk evinde kalan öğrenciler okula yürüyerek ulaşabilirler; aile yanında kalan öğrencilerin çoğu okula ulaşmak için toplu taşımayla en az 30, ortalama 45 dakika seyahat etmektedir.

Aşağıda Eurocentres San Diego Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.