Dublin

15th Oca 2015 İrlanda

Genç, cana yakın ve hareketli nüfusuyla dinamik, canlı bir metropol. Pek çoğu geleneksel İrlanda müziği sunan çok çeşitli pub’lar, sanat galerileri, müzeler,
tiyatrolar ve konser alanları. Dublin’de her zaman süregelen bir şeyler vardır, ve halkı her zaman size ayıracak vakit bulur.

Eurocentres ortak okulu olan Alpha College of English, O’Connel Street’den bir blok ötede, Dublin’in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda 18 adet sınıf, rehberli bireysel çalışma için bir öğrenim merkezi, bir dinleme alanı, konforlu bir öğrenci kantini ve bir bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Binanın tümü ücretsiz wi-fi bağlantısına sahiptir.

Kurslar & Sınavlar

– 20 Temel Genel Dil
– 25 Yoğun iş, Genel Dil
– 30 Süper Yoğun CAE, FCE, Genel Dil

Önemli Noktalar:

– Genç ve samimi bir ortama sahip dinamik bir metropol.

– Dublin‘in tam merkezinde yer alan bir okul.

– Fotoğrafçılık, motosiklet gezileri ve golf ile İngilizce eğitiminizi zenginleştirin.

– Talep halinde özel bire bir kurslar: Sunum İngilizcesi, Sosyal Medya Pazarlamacılığı, Kültürlerarası Farkındalık, Seyahat ve Turizm.

Fiyat Listesi:

İrlanda Dublin’de bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Dış mekan etkinlikleri, İrlanda müziği ve dansı, davul/ ​perküsyon eğitimi, ata binme ve golf. Video ve konuşma kulübü öğleden sonraları, sinema ve tiyatro gezileri, pub geceleri ve düzenli cumartesi gezileri.

Konaklama:

Toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen aile yanında konaklama (ortalama
seyahat süresi 20 ila 40 dakikadır)

Aşağıda Eurocentres Dublin Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.