Londra

15th Oca 2015 İngiltere

Dünyadaki en büyük ve en kozmopolit şehirlerden biri olan Londra, moda, müzik, tasarım ve film alanlarında modayı belirler. Özel bir bahçeye sahip okulumuz
Victoria’da bulunmaktadır. Oldukça çeşitli bar, restoran, tiyatro ve konser seçenekleri ile her zaman yapacak birçok şey bulacaksınız.

Zarif okul binasının tarihi 19. yüzyıla dayanmaktadır ve Victoria istasyonuna yakın güzel bir bahçeli meydanda yer almaktadır. 17 adet sınıfı, interaktif beyaz tahtaları, bir öğrenim merkezi, büfe, sessiz bir çalışma odası ve kablosuz internet donanımlı, öğrencilerin dinlenebileceği konforlu birçok öğrenci mekanlarını içermektedir.

KURSLAR & SINAVLAR

– 20 Temel TZ* IELTS, Genel Dil
– 25 Yoğun IELTS, TZ* IELTS, Genel Dil, iş, PTE
– 30 Süper Yoğun CAE, FCE, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
– 20 őgleden sonra (20A) Genel Dil

( * TZ = Tam zamanlı )

Önemli Noktalar:

– Londra’nın merkezinde olağanüstü yapılar.

– 2013‘te tamamen yenilenmiş

– En gelişmiş olanaklar ve tesisler

– Yıl boyunca cumartesi günlerinin çoğunda sınav gerçekleştiren IELTS sınav merkezi.

–  my.Eurocentres erişimi

– Üniversiteye Hazırlık programı

Fiyat Listesi:

İngiltere Londra’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Spor etkinlikleri, tiyatro gezileri, müze ve sanat galerisi ziyaretleri, müzikaller, partiler, dans kulüpleri ve Londra’nın en iyi mekanlarına rehberli geziler. İngiltere’deki en popüler yerlere günübirlik turlar.

Konaklama:

Aile yanında veya kaliteli öğrenci yurtlarımızdan birinde konaklama. Okula varış süresi metro, otobüs ya da trenle 30 ila 60 dakikadır. Her biri tek kişilik odalara sahip, özel yemek pişirme ve ebeveyn banyolu yatak odası olanakları olan çeşitli daireler de mevcuttur.

Aşağıda Eurocentres London Central Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.