Brighton

15th Oca 2015 İngiltere

Sık sık “Denize sıfır Londra” olarak tanımlanan Brighton, çok sayıda barı, her damak tadına uygun restoranları ve hareketli kulüp manzarasıyla şık ve heyecan verici kozmopolit bir şehirdir. Londra merkezinden yalnızca bir saatten az bir mesafede bulunan, deniz kıyısında, gözde bir tatil yeridir. Gençlerin gözdesi olması her zaman yapacak çok şey olduğu anlamına gelir.

Okulumuz, dünyaca ünlü Royal Pavilion’ın karşısında ve plaja birkaç dakikalık mesafede, Brighton’ın tam merkezinde yer almaktadır. Dersler 12 adet aydınlık ve geniş sınıfta verilmektedir. Ayrıca rehberli bireysel çalışma için bir  öğrenim merkezi, kablosuz internet bağlantısı olan bir bilgisayar odası, akıllı tahtalar ve konforlu bir öğrenci dinlenme salonu mevcuttur.

Kurslar & Sınavlar:

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS
– 25 Yoğun iş, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
– 30 Süper Yoğun CAE, FCE, Genel Dil, IELTS, TZ* IELTS
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Deniz kıyısında şık kozmopolit şehir.

– Okul, Brighton’ın merkezinde yer almaktadır.

– Aylık sınavlar sunan IELTS sınav merkezi.

–  my.Eurocentres erişimi.

– Londra’ya bir saatten daha az bir mesafede bulunan, gözde bir sahil tatil yeri.

Fiyat Listesi:

İngiltere Brighton’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Eğlence faaliyetleri pub gecelerini, öğrenci partilerini, tiyatro akşamlarını, film gecelerini, bowlingi ve bilgi yarışmalarının yanı sıra çeşitli sporları da içermektedir. İngiltere’deki en popüler yerlere günübirlik turlar ve Edinburgh, Londra, Paris, Dublin ve Amsterdam’ı içeren hafta sonu gezileri.

Konaklama:

Aile yanında ya da özel imkanlara sahip bir öğrenci yurdunda konaklama. Konaklama yerlerinin çoğu okula ve şehir merkezine kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Öğrenci yurdu 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Aşağıda Eurocentres Brighton Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.