Melbourne

15th Oca 2015 Avustralya

Melbourne, Avustralya’nın kültür, moda ve gurme merkezidir. Heyecan verici dar sokakları, St. Kilda’nın hareketli sahili, farklı kültürel bölgeleriyle Melbourne’de
daima bir hareket vardır. Melbourne, muhtemelen Avustralya’nın en kozmopolit şehridir, burada farklı kültürler ve deneyimler bir araya gelmekte ve ülkenin en
iyi restoranlarına ve kafelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Eurocentres/Performance English School, Melbourne’ün kalbinde, ideal bir yerde
bulunmaktadır ve ilgi çekici dar sokaklar, kafeler ve restoranlarla çevrilmiştir. Başlıca
alışveriş merkezleri, mükemmel işleyen toplu taşıma araçları ve turistik yerler hemen yanı başınızdadır. Modern binaları, oldukça geniştir ve içerisinde 13 adet sınıf, öğrenci dinlenme salonu ve mutfak ile 30 bilgisayarlı ve wi-fi erişimli mükemmel bilişim teknolojisi olanakları bulunmaktadır.

Kurslar & Sınavlar:

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS
– 20 İş Temeli (20B) iş
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Birçok yere yürüme mesafesinde merkezi konum.

– Ders süresi: 60 dakika.

– Çok sayıda parkı ve coşku dolu eğlence ortamı ile yeşil bir şehir.

– Minimum yaş: 18

Fiyat Listesi:

Avustralya Melbourne’de bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Melbourne’ün gizli dar sokaklarını, dünyaca ünlü kafe manzaralarını, kültürel bölgelerini ve hayat dolu St Kilda’yı keşfedin. Yemek, şarap ve komediyi de içeren geniş festival takviminin ve Melbourne Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası gibi önemli spor etkinliklerinin keyfini çıkarın. Karlı bölgelerde kış gezintilerine ya da Büyük Okyanus Yolu’nda yaz gezintilerine çıkın.

Konaklama:

Aile yanında ya da südyo dairelerde kalabilirsiniz. Aile yanında konaklama, toplu taşıma araçları ile okula yaklaşık 40 dakika ila 1 saat mesafede olup ücretlerine genellikle 2 hafta içi yemeği/2 haftasonu yemeği dahildir. Öğrenci daireleri CBD/okul içinde ya da çok yakınındadır.

Aşağıda Eurocentres Melbourne Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek ya da Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.