St. Petersburg

16th Oca 2015 Rusya

St. Petersburg’un güzelliğinin sırrı, mimarisinin eşsiz uyumunda yatmaktadır, hepsi de daima var olan suyla muhteşem bir şekilde güzelleştirilmiş barok, klasik ve yeni sanat akımı. Baştan aşağı saraylardan, kiliselerden ve romantik kanallardan oluşan bu dünya mirası kültür şehrini keşfedin.

Ortak okulumuz Liden & Denz, Rusya Müzesi, Mikahilovsky Zamok, sirk ve iki parkın yanında yer alan tarihi bir 19. yüzyıl binasındadır. Nevsky Prospekt/ ​Gostiny Dvor metro istasyonunun da yakınındadır. Okul tesisleri, 13 adet geniş ve aydınlık sınıfa, ücretsiz kablosuz wi-fi hizmetine, bireysel öğrenim merkezine ve küçük bir
yemekhaneye sahiptir.

Kurslar & Sınavlar:

– 20 Temel Genel Dil
– 25 Yoğun Genel Dil, iş
(Yeni başlayanlar da dahil tüm öğrencilerin Kiril alfabesine aşina olmaları gerekmektedir.)

Önemli Noktalar:

– Tarih, kültür ve turistik yerlerle dolu capcanlı bir şehir.

– Aydınlık sınıflar ve samimi bir ortam.

– Okulun bulunduğu yer sayesinde şehri kolayca keşfedebilirsiniz.

– Talep halinde edebiyat, müzik, işletme ve sınav hazırlık kursları.

Fiyat Listesi:

Rusya St. Petersburg’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Şehir yürüyüş turu, Ermitaj ve Rus Devlet Müzesi, Yusupov Sarayı ve Aziz İsaak Katedrali ziyaretleri. Rus ortodoksluğu ve Dostoyevski’nin Petersburg’u konulu geziler ve St. Petersburg’daki ve civarındaki tarihi yer ziyaretleri. Vyborg, Staraya Ladoga, Novgorod ya da Moskova gibi diğer şehirlere hafta sonu turları.

Konaklama:

Aile yanında ya da ortak dairelerde konaklama, pazardan pazara düzenlenmektedir. Konaklama yerleri, okuldan metroyla yaklaşık 20 ila 50 dakikalık mesafededir.

Aşağıda Eurocentres St. Petersburg Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.