Sydney

15th Oca 2015 Avustralya

Muhteşem limanıyla, ünlü Opera Binası ve Harbour Köprüsü’ne ev sahipliği eden Avustralya’nın en büyük şehri. Ilıman iklimiyle Bondi, Coogee ve Manly’i gibi
olağanüstü sörf plajlarını beğeninize sunmaktadır. Bu canlı, çok kültürlü şehir, ilginç gece hayatı, restoranlar, kafeler ve alışveriş olanakları sunmaktadır. Tren, otobüs ve feribotlarla mükemmel toplu taşıma sistemi vardır.

Eurocentres/Performance English School, Sidney merkezi iş bölgesinin kalbinde bulunmaktadır ve popüler turistik yerlere yakındır. Toplu taşıma  imkanlarına kolay erişimi sayesinde, çok sayıda mağazaya, restorana ve Darling Harbour’a sadece kısa bir yürüme mesafesindesiniz. 9 adet sınıfa, öğrenci dinlenme salonuna, mutfağa ve 20 bilgisayarlı, wi-fi erişimli mükemmel bilişim teknolojisi imkanlarına sahip okul binasının keyfine varın.

Kurslar & Sınavlar:

– 20 Temel Genel Dil, TZ* IELTS
(* TZ = Tam zamanlı)

Önemli Noktalar:

– Baş döndürücü ve hayat dolu çok kültürlü şehir.

– Şehrin göbeğinde ve turistik bölgelere yürüme mesafesinde.

–  Ders süresi: 60 dakika.

– Minimum yaş: 18

Fiyat Listesi:

Avustralya Sydney’de bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Sydney’in simgesel Kuzey sahillerinin, Taronga Hayvanat Bahçesinin ve Sydney Kulesi’nin tadını çıkarın. Liman çevresinde tekne gezintisi yapın, liman köprüsüne tırmanın ya da simgesel Opera Binası’nda rehberiniz eşliğinde tura çıkın. Milli parklarda gezintiye çıkın, Mavi Dağlar’da doğa yürüyüşü yapın ya da yöresel şarapların tadına bakın.

Konaklama:

Aile yanında ya da stüdyo dairelerde konaklama. Aile yanında konaklama toplu taşıma araçları ile okula yaklaşık 40 dakika ila 1 saat mesafede olup ücretlerine genellikle 2 hafta içi yemeği/3 haftasonu yemeği dahildir. Öğrenci daireleri CBD/okul içinde ya da çok yakınındadır.

Aşağıda Eurocentres Sydney Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.