Lozan

Avrupa’nın kalbinde yer alan İsviçre, yüzyıllar boyunca dünyanın dört bir yanından gelen turistler ve öğrenciler için gözde bir varış noktası olmuştur. Çünkü bu ülke isteyebileceğiniz her şeyi sunuyor: Avrupa’daki en iyi kara sahip en yüksek dağ zirveleri, uluslararası kozmopolit şehirler, hoş su manzaraları, dünyaca ünlü müzeler, ortaçağ kasabaları – üstelik hepsi de çok kısa mesafede. Bir başka ayrıcalık ise kusursuz toplu taşıma hizmeti ve muhteşem yiyeceklerdir.

Alplerin (Matterhorn, Eiger, Mönch ve Jungfrau) en yüksek zirvelerinden yalnızca birkaç kilometre mesafedeki Cenevre Gölü’nde yer alan Lozan, bisiklet sürme, keşfetme, boş zaman faaliyetleri ve göl kenarında gezinme ve özellikle su sporları, dağcılık ve kış sporu meraklıları için idealdir. UNESCO’nun dünya mirası sit alanı olan, üzüm bağı yetiştiriciliği ile ünlü Lavaux bölgesine çok yakındır. Cenevre, Milano ve Paris gezileri için Lozan mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Lozan’ın en genç ve en yaratıcı muhiti olan modaya uygun “Le Flon” bölgesinin
merkezinde yer alan okulumuzda 10 adetmodern, tam donanımlı sınıf ve interaktif
beyaz tahtalar bulunmaktadır. Bireysel çalışma için ücretsiz kablosuz internet
bağlantısına sahip bir öğrenim merkezi de vardır. Okul, mağazalara, restoranlara ve
büfelere yakındır.

Kurslar & Sınavlar:

– 20 Temel Genel Dil
– 25 Yoğun iş, DELF, Genel Dil
– 20 İş Temeli (20B) iş

Önemli Noktalar:

– Alplere yakın, Cenevre Gölü üzerinde hayat dolu bir şehir.

– Okul modaya uygun Le Flon bölgesinin merkezindedir.

– Uzmanlaşmış iş lisanı kursları.

– Modern tesisler.

Fiyat Listesi:

Çin Pekin’de bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Şehri keşfetme, sinema akşamları, barbeküler, gölde deniz bisikleti, müzelere, Cenevre, Montreux ve Chillon kalesi, Gruyère’in peynir mandıraları ve Evian’a turlar. Eski tip yandan çarklı vapurla Cenevre Gölü turları, bölgedeki birçok festivale düzenlenen geziler: jazz, dans, klasik müzik ve folklor. Ayrıca geceleri, çok sayıda kulüp, bar ve parti, Lozan öğrencilerine sıcak bir karşılama yapmaktadır.

Konaklama:

Bir ailenin yanında konaklama. Okula seyahat süresi 10 ila 40 dakikadır. Lozan’ın toplu taşıma sistemi oldukça iyidir.

Aşağıda Eurocentres Lozan Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.