Cape Town

Güney Afrika’nın engebeli, dağlık iç kısımları maceraperestlere çeşitli macera faaliyetleri sunarken, muhteşem plajları da sörfçüler ve su sporları tutkunları için kutsal bir yer oluşturmaktadır. Doğal olarak, “Beş Büyüklerle”-fil, gergedan, aslan, bufalo ve leopar-muhteşem karşılaşmaların beklendiği ülkenin 18 adet Ulusal
Parkından birini ziyaret etmeden hiçbir gezi tam olamaz. Kış ayları boyunca balina izlemek oldukça popülerdir.

Güney Afrika’daki en eski ve “Ana Kent” olarak bilinen şehir. Merkezindeki Table Dağı’yla Cape Town, Atlantik ve Hint Okyanusu’nun birleştiği yerdedir. Dağları, plajları, tarihi bağları ve bölgeyi ünlü kılan çiftlikleri keşfetmek için ideal başlangıç
noktasıdır. Cape Town muhteşem kültürel olanakları ve tüm yıl süren hoş iklimiyle kozmopolit bir şehirdir.

Okulumuz, Greenmarket Square’e çıkan bir yolda modern, klimalı bir binada yer almaktadır. Binalar giriş kontrollüdür ve 16 adet sınıf, Öğrenme Merkezi, tam donanımlı bir mutfak, konforlu öğrenci salonu ve wi-fi dahil öğrenciler için muhteşem olanaklara sahiptir.

Kurslar & Sınavlar

– 20 Temel Genel Dil
– 25 Yoğun iş, Genel Dil, IELTS, TOEFL
– 30 Süper Yoğun CAE, CPE, FCE, Genel Dil, IELTS

Önemli Noktalar:

– Olağanüstü kültürel fırsatları ile güzel ve kozmopolit bir şehir.

– Plajları, dağları, üzüm bağlarını keşfedin ya da Afrika‘nın vahşi yaşamını keşfetmek için bir safariye katılın.

– Her sınıfta maksimum 10 öğrenci.

– Şehrin merkezinde modern olanaklar.

Fiyat Listesi:

Güney Afrika Cape Town’da bulunan Eurocentres dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Faaliyetler:

Yürüyüş, sörf, uçurtma sörfü, kayak, dağcılık, restoran akşamları, tiyatro gezileri, kulüp, plaj piknikleri, barbeküler. Cape Doğa Rezervlerine, balina izleme noktalarına turlar, safariler ve daha başka birçok gezi düzenlenmektedir.

Konaklama:

Yanında kalınan ailelerin evleri ve öğrenci evi, tümü toplu taşıma araçlarıyla 20 dakikalık mesafede olan ortak bir seçenek sunmaktadır. Tek kişilik odalardan ve ortak banyolardan oluşan öğrenci konuk evi ise Centre’dan 4 blok uzaklıktadır.

Aşağıda Eurocentres Cape Town Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.